Dzień Dyrektora Szkoły

Dzień Dyrektora Szkoły

22. października – Dzień Dyrektora Szkoły. 🎉
To wyjątkowe święto, dzięki któremu możemy docenić ciężką pracę osób, bez których ciężko byłoby mówić o szkole. Wszyscy wiemy, że czas jest trudny, a spraw pilnych przybywa, ciągłe zmiany, zawirowania, procedury, wymagania, sprawozdania, telefony i zastępstwa, szybkie i ważne decyzje, są to tylko niektóre z codziennych czynności.
Postanowiliśmy wesprzeć naszą Panią Dyrektor, żeby poczuła jak bardzo jest dla nas ważna. ❤️
Dla Pani Dyrektor, Małgorzaty Olejniczak 22. października był dniem pełnym niespodzianek. 🎉
Cała społeczność szkoły, czyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i personel szkoły w tajemnicy szykowali ten wyjątkowy dzień od tygodni. 🤓

Takiego wsparcia nie spodziewała się Pani Dyrektor, a nawet organizatorzy szkolnego wydarzenia. 😁 Pani Dyrektor zebrała mnóstwo pozytywnej energii, podarunków i dowodów sympatii. Przy tym wsparciu zdalne, hybrydowe, czy stacjonarne nauczanie nie jest straszne.

Organizatorzy święta dziękują za współpracę uczniom, rodzicom i nauczycielom.
❤️ Jesteście wspaniali. ❤️
previous arrow
next arrow
Slider