Noc reklamożerców

Noc reklamożerców to cykliczne spotkania młodzieży Technikum Organizacji Reklamy, aby w porze wieczornej bawiąc się, zgłębiać tajemnice technik reklamy. Na tegoroczne spotkanie zaproszono Dobrą Szkołę. 

Podczas spotkania dzieci z Dobrej Szkoły nie odczuwały tremy przed spotkaniem ze starszymi koleżankami i kolegami. Szybko wkomponowały się w scenariusz spotkania. W żywiołowy sposób stały się małymi modelkami i modelami, nadając sesji zdjęciowej naturalności i spontaniczności. 


Wspólna zabawa  

 

 

Dla uczniów Technikum Organizacji Reklamy pojawiły się nowe wyzwania. Jak okiełznać żywiołowość dzieci, jak uchwycić to co w nich najcenniejsze – naturalność? Bogaty materiał fotograficzny nie pozostawia złudzeń. Wspólne zajęcia okazały się wspaniałym pomysłem, który będzie kontynuowany w przyszłych latach. [FW]

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”700″ gallery_height=”467″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”4″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Pokaż miniatury]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]