Noc reklamożerców

Noc reklamożerców to cykliczne spotkania młodzieży Technikum Organizacji Reklamy, aby w porze wieczornej bawiąc się, zgłębiać tajemnice technik reklamy. Na tegoroczne spotkanie zaproszono Dobrą Szkołę. 

Podczas spotkania dzieci z Dobrej Szkoły nie odczuwały tremy przed spotkaniem ze starszymi koleżankami i kolegami. Szybko wkomponowały się w scenariusz spotkania. W żywiołowy sposób stały się małymi modelkami i modelami, nadając sesji zdjęciowej naturalności i spontaniczności. 


Wspólna zabawa  

 

 

Dla uczniów Technikum Organizacji Reklamy pojawiły się nowe wyzwania. Jak okiełznać żywiołowość dzieci, jak uchwycić to co w nich najcenniejsze – naturalność? Bogaty materiał fotograficzny nie pozostawia złudzeń. Wspólne zajęcia okazały się wspaniałym pomysłem, który będzie kontynuowany w przyszłych latach. [FW]