O nas

Stowarzyszenie Dobra Szkoła utworzyli nauczyciele Zespołu Szkół w Ratajach. Nauczyciele pełni zapału i wiary w tworzenie nowoczesnej edukacji na miarę XXI w. , którzy budowali szkołę w Ratajach nazywaną nie tylko jako zieloną szkołą ale przede wszystkim szkołą z duszą. Ducha tej szkoły pragniemy przenieść do tworzonej szkoły podstawowej.

Zdobywaliśmy doświadczenie pracując na wszystkich szczeblach publicznej edukacji. Swoją wiedzę uzupełnialiśmy podczas ciagłego doskonalenia swoich umiejętności na kursach, studiach podyplomowych. Nowe spojrzenie na edukację uzyskaliśmy jednak dzięki ponad 10 – letniej współpracy z szkołami partnerskimi z całej Europy. Nieocenione doświadczenie niedostępne tradycyjnymi formami kształcenia (szerzej – współpraca zagraniczna).