Noc reklamożerców

Noc reklamożerców to cykliczne spotkania młodych adeptów reklamy.

Spotkania odbywają się w porze wieczornej.  Bawiąc się, młodzież zgłębia tajemnice technik reklamy. Na tegoroczne spotkanie zaproszono Dobrą Szkołę.

Noc reklamożerców – podstawy

Podczas spotkania dzieci z Dobrej Szkoły nie odczuwały tremy przed spotkaniem ze starszymi koleżankami i kolegami. Szybko wkomponowały się w scenariusz spotkania. W żywiołowy sposób stały się małymi modelkami i modelami, nadając sesji zdjęciowej naturalności i spontaniczności.

Noc reklamożerców - warsztaty Noc reklamożerców - warsztaty 1 Noc reklamożerców - warsztaty 2
Wspólna zabawa

Dla uczniów Technikum Organizacji Reklamy pojawiły się nowe wyzwania. Jak okiełznać żywiołowość dzieci, jak uchwycić to co w nich najcenniejsze – naturalność? Bogaty materiał fotograficzny nie pozostawia złudzeń. Wspólne zajęcia okazały się wspaniałym pomysłem, który będzie kontynuowany w przyszłych latach. [FW]