Przedszkolaki w Dobrej Szkole

Przedszkolaki w Dobrej Szkole

PrzedszkolakiDobrą Szkołę odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola nr 3 w Chodzieży “Wesoły Smyk”.  Odwiedziny są kontynuacją współpracy pomiędzy Stowarzyszeniem Dobra Szkoła a Przedszkolem “Wesoły Smyk”. Galeria zdjęć – Facebook.

Występ dla przedszkolaków

Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia barwnego i wzbogaconego piękną muzyką oraz tańcem przedstawienia, przygotowanego przez dzieci z klas 1 i 2 pt: “Królowa Śniegu”. Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni i miłości została przyjęta przez młodszych kolegów i koleżanki ogromnymi brawami.  Śpiew, taniec i gra aktorska małych artystów zachwyciła młodą publiczność. Śnieżna opowieść jest bardzo ważna dla nas, ponieważ siła miłości i przyjaźni może roztopić lody nieporozumień, nienawiści i złości. Ciekawa oprawa muzyczna, kolorowe kostiumy i wciągająca fabuła stały się dla wszystkich powodem przeżycia niezapomnianych, wzruszających chwil i dobrej zabawy.

Spacer po szkole

Po przedstawieniu, dzieci z przedszkola “Wesoły Smyk” zostały zaproszone przez panią Dyrektor na spacer po naszej szkole. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, w których uczą się klasa pierwsza i druga. Dzieci zasiadły do szkolnych ławek i na chwilę miały okazję poczuć się jak uczniowie.  Duże wrażenie wywarły na nich kolorowe sale lekcyjne, w których każde dziecko czuje się, jak w domu. Z zaciekawieniem przyglądali się również tablicom multimedialnym. Niektóre z dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkolny, stąd było to dla nich ogromnym przeżyciem. Przedszkolaki po wizycie, pełne wrażeń i z uśmiechem na twarzach wracały do swojego przedszkola.

A. Ambrożuk