Radwanki - aktywne tablice

Radwanki – program Aktywne Tablice

Radwanki przystąpiły do ogólnopolskiego programu Aktywne Tablice. Poznajemy historyczne ciekawostki przeglądając multimedialne zasoby internetu. Nie tylko się uczymy ale i rozwijamy swoje pasje. Zajęcia z języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii nagle stały się ciekawsze i wciągające. Nawet historyczne daty wyglądają inaczej w postaci krzyżówki, wzbogaconej o ciekawe zdjęcia.

Aktywne to ciekawsze?

Ciekawe spostrzeżenie. Multimedialne zabawy przy tablicy wciągają dzieci do zabawy. Nawet nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób aktywnie się uczą. A dla nauczycieli Aktywne Tablice to zerwanie z monotonnymi zajęciami i rutyną.

Ćwiczymy nasze pasje - kreatywność
Aktywne tablice i historia
podróż w przeszłość dzięki aktywnym tablicom
Zajęcia z historii przy aktywnej tablicy
Łamigłówka przy aktywnej tablicy
Historia przy aktywnej tablicy
Nasze pasje - matematyczna łamigłówka
Zimna wojna przy tablicy
previous arrow
next arrow
Slider